Ptt Ukim Kalkıp Gidim mi?

Bir kaç gündür bir hareket yok, 75 euroya dikkat ettim aşmadım. Eve gelen giden yok bi kağıt da gelmedi gümrükte gelin alın diye. Telefonla da ulaşamıyorum haliyle ne yapim kalkim gidim mi? Çat kapı verin lan kargomu diye

gümrükte takılmış ürünün. bekle 2 gün içinde kontrol edilir ya gümrükte kaldı gelin alın derler ya da bulunduğun semtteki ptt ye yollarlar.

  • dieselsingle2  (19.02.16 10:16:23)
beklemeye devam et, ptt isyerinde bekliyor derse yuksek ihtimal takildi ve sana tebligat yollandi, onun cevabi bekleniyor.

bende soyle oldu: 2sinde takildi (ptt isyerinde bekliyor durumu oldu) sonra 4.unde tebligati yollamislar, 5inde bana ulasti (cuma gunu). iceriginde 5 gun icinde cevap verin yaziyordu yoksa size en yakin gumruk mudurlugune gidecek diyordu (ankaradayim). 9'u sali gunu sabah ukimden cikartildi 10'unda torbaya eklendi. 13'unde ankaraya postalandi. 14'unde ankara GÜMRÜK KARGO ŞB. ŞEFLIGIne geldi. oradan gidip islemleri yaptirdim.
tebligatta bahsettigi bes gun malesef ayin 2'sinden itibaren baslamis, tebligatin bana ulastigi tarihte degil.
  • jedilance  (19.02.16 11:30:15)