[]

emlakcidan ev kiralamak

1-2 kira opulmek disinda ne yan etkisi var?
 
Doğrudan etki mi bilemem de mesela bazı emlakçılar üzerinde hiç hakkı olmayan evleri daha fazla bir bedele razı olan kiracı bulup ev sahibini arıyor ve "hacı senin eve 1400 liraya kiracı buldum" diyor. Ev sahibi memnun, emlakçı memnun. Olan kiracıya oluyor.


  • himmet dayi  (19.02.16 00:00:10) 
başka yan etkisi yok


  • sta  (19.02.16 00:21:59) 
Baska etkisi yok ama komisyon icin pazarlik atin.


  • isott  (19.02.16 00:29:33) 
x residence yetkili emlakcisiyiz nasil oluyor. site icinde ofisleri bile var.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (19.02.16 00:37:42) 
siteye senelik bir para veriyorlar ihale alıyorlar.


  • sta  (19.02.16 00:46:02) 
araştırdığınız yer için mutlaka sahibinden.com üzerinden "sahibinden" kısmına bakın.


  • cirkinkizyokturazvotkavardir  (19.02.16 08:51:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.