ilk hikaye denemem

w.tt

Görüşlerinizi isterseniz buraya ya da mesajla bana bildirirseniz çok sevinirim. Kısa bir hikaye, 20 dakikanızı almaz.

Her türlü eleştiriye açığım,

Hepnizi seviyorum :)

okumak icin uye olmak gerekiyor.
buraya kopyalasaniz olur mu?

  • bir varmis bir yokmus  (17.02.16 23:40:13)
Oyle bir şey olduğunu bilmiyordum kusura bakmayın, buraya sığar mı bilmiyorum ama sabah deneyeceğim şimdi uyuyacağım.

  • yollarbenibekler  (18.02.16 00:00:14)
pastebine kopyalayın.

  • glamdr1ng  (18.02.16 00:12:24)
Ben üye oldum, biraz uykulu da olsam okudum hepsini.

--spoiler--

Şimdi eleştirecek kadar böyle şeylerle içli dışlı değilim ama... Ana karakteri biraz daha sevseydik, daha iyi tanısaydık ve onunla samimiyetimiz oluşsaydı, bizim için hikayenin sonu daha vurucu olurdu.

Aynı apartmanda oturduğum biriyle sadece selamlaşıyorum diyelim. Öldüğünü duysam "hadi ya? Çok da sağlıklı görünüyordu halbuki, üzüldüm bak" der ve taş çatlasa 8-9 güne unuturum. Onun gibi bir şey anlatmak istediğim.

Yine de insana kendi babasını hatırlatmıyor değil. Hatta "ulan, bunu babama okutsam mı acaba?" diye düşündüm ama ben de babamla mesafeli olduğum için vazgeçtim. :)

--/spoiler--
  • otonom  (18.02.16 00:16:25 ~ 00:22:28)