Hangi Meme?

Yumuşak iri meme mi?
Sert dik büyük meme mi?
Elde dağılan yumuşak meme mi?
Küçük meme mi!

Ben yumuşak iri diyorum

Mandalinadan büyük, portakaldan küçük, uçları paralel ve karşıya bakan, sert meme.

  • yirmisantim  (17.02.16 20:11:52)
dokunabildiklerin

  • elestirman  (17.02.16 20:16:47)
elde bir meme nasıl dağılabilir onu düşünüyorum şu an. yumuşak ayrı bir kategorideyse bu dediğin sarkmış meme oluyor sanırım.

bence dik ve yumuşak meme.
  • ruhen hastayim ben  (17.02.16 20:19:35)
üstüne bira dökülebilen her meme

  • anti silence  (17.02.16 20:35:41)
Sert dik curvy büyük meme <3

  • hasmetizm 2046  (17.02.16 20:48:48)
Yumuşak orta boy meme.

  • rakicandir  (17.02.16 20:50:08)
tercihen büyük meme. büyük olan da ister istemez sarkar, doğanın kanununu bu. tabii ki öyle bir seçenek sunulsa sert dik büyük meme başı çeker.

sarkmayacak ayağına küçük olacağı yerde, büyük olsun da gerekirse sarkın düşüncesindeyim. kendimi bildim bileli de bu düşüncem değişmedi. değişecek gibi de durmuyor.
  • mermize  (17.02.16 20:55:08)
işsiz bakkal neyi tartar?

bence bu soruyu düşün.
  • kampaspe  (17.02.16 21:41:55)
Ben puberte döneminde kalmışım hay anasini:( meme falan demeyin çok moralim bozuluyor ya. tabiki alttakiler menepoz hariç

  • madeleine elster  (18.02.16 02:18:04)
orta-büyük, yumuşak.

  • freetakilir  (18.02.16 03:49:21)
KİM KOYARSA KOYSUN ALLAH RAZI OLSUN
AVCUMA MEME KOYANA CANIM FEDA OLSUN
OLEY OLEY OLEY

şöyle ortanın, ele gelenin çok azıcık büyüğü; sıkılabilen ama öyle taş gibi de olmayan nefis memeler tercihimdir ama kaçıncı yüzyıldayız ya, meme ayrımcılığı yapmak terbiyesizliktir. ben inek memesi gibi olmadığı sürece her türlüsüne tavım. kızlarımız lütfen "aman küçük memeliyim" diye üzülmesin, gözlerini devirmesin. bu millet sizi her halinizle seviyor <3 <3
  • der meister  (18.02.16 04:31:58)