hatun kişisine hediye

ne alıyoruz? kızlar size soruyorum. bize ondan bahset falan demeyin zira hediye konusunda size ne yardımcı olabilir en ufak bir fikrim yok. böyle yakın zamanda aldığınız hediye falan olur, ne bilim sevgililer gününü yeni geçtik ne aldınız sevgilinizden onlardan bahsedebilirsiniz. o kadar çaresiz durumdayım ki ''ona sevimli bir orangutan al'' teklifine bile ciddiyetle yaklaşacak durumdayım. bir saattir n11'de falan geziniyorum ne alınabilir diye.

erkekler siz de boş durmayın, ne aldınız, ne yaptınız vs. boş duranı allah sevmez.

fikir fikirdir iyisi kötüsü olmaz, boş geçmeyelim.

çanta. net.

  • omer haybo  (17.02.16 15:35:50)
hediye konusunda her şey yardımcı olur? sıfır bilgi sahibi olarak ne önerelim? kolye? çanta? ayakkabı? bunları sen de düşünebilirsin, senin düşünemeyeceğin şeyler söyleyebilmemiz için bilgi lazım :D

  • freya  (17.02.16 15:47:17)
  • lcha  (17.02.16 15:49:28)
basit olmayan bir kolye, çanta ya da topuklu ayakkabı her kadın için ortak. spesifik hediyeler için zevklerini bilmek lazım :)

yaş kaç, öğrenci mi, spor, film, müzik, resim ne sever bunları bilmek lazım. aman o kadar da düşünceli bir hediyeye gerek yok diyorsan ilk saydıklarımdan birini al geç.
  • sanguine mcqaer  (17.02.16 16:33:01)
parfüm !

  • lahanalar  (17.02.16 16:36:07)
isviçre çakısı

  • mesgul ve huzursuz  (17.02.16 17:13:58)
Ben etkinlikli hediyeleri çok beğeniyorum. Beraber katılabileceğiniz bir günlük olan workshoplardan olabilir. Kahve eğitimi, çikolata, cupcake ıvır zıvır yapma gibi gibi.

Tatil+1 haftasonu için bir yere gidebilirsiniz.
  • jazzabel  (17.02.16 17:59:11)