Behzat C' nin pek cok bölümünde calan ara sarki veya melodi

Bircok bölümünde duymustum ancak herhangi bir sarki cagrisimi yapmadi. Behzat C dizi müziklerinin tamamini taradim shazamladim ama yine de bulamadim. En sonunda duyuruya sorayim madem dedim.

Örnegin surada duyulabilecek olandir : youtu.be

Bulabilirsek cok mutlu olacagim. Uzun versiyonunu dinlemeyi cok istiyorum. Cem Kismet veya bir Pilli Bebek sarkisi cikarsa cok utanacagim yalniz.

dizi müzikleri illa bestecinin albümünde yer alan ismi cismi belli bir şarkı olmak zorunda değil ki.

muhtemelen sadece dizide fon olarak kullanılmak üzere bestelenmiş bir melodidir. yine muhtemelen pilli bebek tarafından bestelenmiştir. eğer behzat ç'nin sondtrack albümü gibi bir şey varsa orada bulabilirsiniz.

aynı şekilde jenerik müziği de pilli bebek'in herhangi bir şarkısı değildir, behzat ç. jeneriğine özel bestedir.
  • kibritsuyu  (17.02.16 15:26:26)
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.02.16 15:26:49)
  • arockm  (17.02.16 15:33:49)
Aslinda gayet de albümde yer alan ismi cismi belli bir sarkiymis. Ben tabi akillilik edip sözlü sarkilari atladigim icin direkt, gözden kacirmisim onu. Arockm isimli yazara tesekkürler...

  • plazmayi takti mi oglanlar  (17.02.16 15:56:18)