[]

amerika'da araç kiralamada sigorta işleri ?

Araç kiralarken çıkan sigortaları (CDW, LDW vb.) daha ucuza alma imkanı olan bir yöntem vs. var mıdır acaba? 10-12 günlük kiralama yapacağım ancak bu sigortaların fiyatları araç ücretini ikiye katlıyor nerdeyse. Bunları farklı bir yerde paket olarak alma veya türkiyeden alma şansımız yok mudur? Veya şurdan şunu yaparsan onlar da ücretsiz gelir tarzı bir yöntem var mı?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.


 
economycarrental a bakabilirsin. amerika disindan gidenlere sigorta dahil (zero excess) uygun fiyat veriyor ama illaki disardan gelmek lazimmis bu fiyatlrai alabilmek icin.


  • Notts  (16.02.16 11:47:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.