[]

Hastane danışman çalışanı şikayet

Merhabalar. Doğancılar semt polikliniğinde kayıt almada çalışan adamı nereye şikayet edebilirim. Adam geçen hafta oraya gittiğimizde güya bugün için üsküdsr devlet hastanesi kulak ölçümü için randevu almıştı. Gidip yaptırın o gün diye.bende annemde izin aldık işimizden üsküdar devlete geldik ne kayıt var ne randevu. Tekrar o adamı aradığımda bana arkadaşım git ölçüme yaptır o kadar, yürü git işine gibi sesini yükselterek cevaplar verdi. Ya gidip adamla kavga edicem ya da nereye şikayet edebilirim. Üsküdar devlet hastanesinde tedavi olamadık bu arada 29una randevu verdiler tekrar ama acil bir durumdu.
 
184


  • nrmnm  (16.02.16 10:13:47) 
Bimere yazin etkili bir yontemdir.


  • hendek atlayan deve  (16.02.16 10:17:31) 
184 süper etkili


  • lilidance  (16.02.16 12:11:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.