Pc den gelen bip sesi

Başka başlık bulamadım

Yeni Laptop aldık Acer r11 böyle ekranı 360 derece olandan.

Pc yi açıyoruz firefox a tıkladığımızda sürekli bip sesi alıyoruz.

Bi de sürekli arka plan yenileniyor

Sesi tamamiyle kapatınca bip sesi de yok

Taciz ediyor resmen

Şimdi emin olamadım hdd mı sorun var yoksa sorun yok mu?

Not. Özellikle soru da açtım ona göre servise götürüp götürmesem mi sorusuna cevap olsun diye .

Mobilim ek yaptım Pardon :( pc ye geçince düzenlerim
  • indescribable  (16.02.16 07:02:13)
acerin sitesinden modelini bul altında destek grupları, sık sorulan sorular veya teknik sorunlar kısmında çözümler sunabiliyorlar varsa oradan sonucu ögrenebilirsin aksi halde servisin yolları taştan.. geçmiş olsun.

  • atymaty  (16.02.16 07:25:39)
arkaplanın yenilenmesi windows'un kendi özelliğinden de olabilir; bazı temalar çoklu arkaplan fotosu içeriyor ve belli aralıklarla yenileniyor.

"bip" konusuna gelince de, sadece firefox açınca yapıyorsa belki de firfox'ta bir sorun vardır. firefox'u güvenli modda açmayı dene bir de (ayrı bir kısayolu olması lazım "güvenli mod" diye), bakalım yine "bip" gelecek mi...
  • loveinaflipbook  (16.02.16 07:40:23)
firefox dışında bipleme yok yani öyle mi? Uzaktan bağlanıp birkaç şeye bakarsam belki çözebiliriz.

  • safepassage  (16.02.16 07:42:09)
Pc artık istanbulda ben de değil. Sıfır pc sadece firefox kurulu Video da da yapmıştı sanırım emin olamadım

  • indescribable  (16.02.16 07:50:04)
bip sesi hoparlörden mi geliyor pc speaker'dan mı?

  • nuka cola  (16.02.16 09:05:30)
Pc yi sessiz e alınca bip de yok.
Acaba dedim çalışma sesi mi ondan mı yapıyor yok ara ara ciddi ciddi bip geliyor. Sesi açık olunca.

Desktop gibi düşününce hani ses kapalı olsa da sorun varsa bip sesi geliyordu Laptop ta da aynı mantık değil midir
  • indescribable  (16.02.16 10:19:58)
firefox u nereden çalışırıyorsunuz? windows kaç yüklü?
firefoxun çalıştırma ayarında (kısayola sağ tık - özellikler) belki bir ses çalmaya programlıdır.

  • safepassage  (16.02.16 10:25:57)