jako mu iguana mı?

egzotik bir hayvan beslemek istiyorum. tabi hepsinin zorlukları, karakterleri vs. farklı. ama siz olsanız hangisini beslemek isterdiniz?

danke.

bukalemun bakmıştım zamanında ama beslemek sorun oluyor(kendisi avlanmak istiyor, yemek yemiyor falan), jako bence.

imza: kedili bir adam.
  • makarnavodka  (15.02.16 21:57:06)
hocam kedi bende de var da papağan rahatsız olur mu diye korkuyorum. bir süre ayrı bakarım da sonra sorun çıkarsa falan. iguana da çok tatlı ama iki metre oluyormuş.

sanırım jako peşinde koşacağım :)
  • passion rules the game  (15.02.16 22:01:36)
Bi kedi daha al ne biliim

  • mutevazi  (15.02.16 22:44:59)
Bi de jimmy hakli, beni bi tanesi isirdi bir aydir iyilesmiyo yarasi, kedilerin kopeklerin de direkt gozune hamle yapiyo serefsiz.

  • mutevazi  (15.02.16 22:51:10)
genç jako. 70-80 yil yaşasın cocuguna felan hatira kalsın

  • sylow  (15.02.16 23:30:52)
jako derim

  • basond  (16.02.16 12:08:33)