[]

fotoğrafları telefondan silince google fotoğraflardan da siliniyor

ya bu yedekleme yapmayacaksa ne anladım. senkronizasyonu açık heralde ondan mı oluyor anlamadım ki. ben oraya attığım her fotoğraf kalıcıdır diye rahatım bi baktım telden silince ordan da kayboluyor. e ne anladım o zaman hem telde hem orda niye saklıyım ki fotoğrafları. oraya yüklediğim fotoları telden silsem bile orda kalmasını nasıl sağlarım.
 
senkronize olduğu için silmesi çok normal ayarlar-hesaplar-senin hesabın-fotoğraflar-senkronizasyon kapat.


  • gozu acik sevisen yahudi  (15.02.16 18:45:24) 
google fotograflarda silerken sadece telefondaki kopyayi sil secenegi var.


  • ocaan  (15.02.16 19:24:49) 
benim telefonda yedeklenecek klasörleri seçin bölümü çalışmıyor


  • her gece aç  (15.02.16 20:00:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.