[]

Bu fiyata getz iyi midir?

Araç 2005 4 silindirli modeli. En full olanı ve 180.000'de.
17500 iyi midir? 
o paraya göre iyi.,
piyasa acayip şişik.

  • alibaba06  (15.02.16 15:34:07) 
O parayla beklentilerinize bağlı. 180 bin km araç büyük ihtimalle yıpranmıştır, sorun çıkarma ve masraf ihtimali yüksek. Geçmişte ağır kazaları olabilir, ağır kaza geçiren araçlar bir daha dikiş tutmayabiliyor. Bu paraya sağlam araba bulamazsınız zaten.


  • Abdurrahman  (15.02.16 15:35:26) 
2 ay once bende getz imi sattim. 60 bin kilometrede 2010 modeldi.
giris seviyesi bir modeldi. 22.bine vermistim.

  • foster  (15.02.16 15:43:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.