Bu Araçlar Neden Bu Kadar Ucuz?

Elektrikli araçlara bir bakayım dedim, hep çok pahalılar diye düşünmüştüm zaten bir de batarya kirası falan var ama fluenceler o kadar uygun ki hayret ettim, linkte iki tane var, sizce neden? Ya da bunlar gerçek fiyatları mıdır?
www.sahibinden.com

not: bataryalara artık para ödenmiyormuş+10 yıl garantisi var.

Piyasalarını hiç bilmiyorum ama menzillerinin kısa olması önemli bir nedendir.

  • arnold schwarzeneger  (15.02.16 12:06:58)
@arnold schwarzeneger yani menzili daha kısa olan bunun küçük kardeşi zoe bile 60 binlerden başlıyordu ondan bir tereddüt ettim. Ki elektrikli arabalarda bu kadar düşük fiyat ilk kez gördüm bilemedim, menzil direk kısa zaten tesla falan değilse onlar da astronomik fiyatlar sanki.

  • kullanıcıadımbuolsun  (15.02.16 12:10:45)
İkinci elde dolaşımı düşük olduğundan hızlı değer kaybediyordur muhtemelen.

  • arnold schwarzeneger  (15.02.16 12:18:13)
Fluencelerin üretimi durduğu ve batarya kirasından dolayı fiyatları muazzam düşmüştü , ama yeni açılan dava vb. gibi bir durumla artık batarya kirası kalkmış.10 senede garantisi varmış akülerin.Eğer müstakil evde yaşanıyorsa (şarj istasyonu için)ve günde 100 km civarı gidiliyorsa almak çok mantıklı olabilir ucuz fluenceleri.

  • ecos  (15.02.16 12:34:13)
pillerine yıllık 10bin km için ayda 300 lira gibi bir para ödendiğinden.

zaten o paraya mazot alsan o kilometreyi yapıyorsun. kimse de ince uçlu fluence şarj aleti aramak istemiyor.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (15.02.16 12:46:23)
bataryası ölmüştür.

  • jamswety  (15.02.16 12:46:53)
Çünkü bu araçların üretimi durdu. Piyasada ki muhtemel araçların pil ömrü bittiğinde tedariği zor olacak hatta belki hiç olmayacak.

  • gozu acik sevisen yahudi  (15.02.16 17:05:30)