On Onayli Kredi

Nasil oldu nasil bitti anlamiyorum ama kkb puanim baya yuksek. 1600 kusurlerde.

Kredi kartim bile yok. Hayatimda hic kredi cekmedim.

Herneyse, su anda sigortali olarak calismiyorum. Fakat bankalardan 20-30 bin liralara kadar on onayli kredi cikiyor. Subeme gittim. Bana bir sgk girisi soyleseniz veya kira geliri vs olsa belgeli veya bir faiz geliri belgeniz hemen alacaksiniz krediyi diyor.

Ben bu belgelerin gercegine sahip olmadan alamaz miyim krediyi? Ozelden de yazabilirsiniz.

bana da yazarsanız iyi olur 1200 puanım ama kağıt üzerinde bir gelirim yok

  • boortlen  (14.02.16 23:29:44)
merhaba,

kredi puanınız daha önce hiç kredi çekmediğiniz, bankalarla ihtilaflı bir durum yaşamadığınız için yüksek olabilir. ancak bir kredi çekerseniz bunun geri ödemesini puanınızla değil düzenli gelirinizle yapacaksınız. banka haklı bir gerekçeyle sizden gelir belgesi istiyor.
  • conrad moricand  (14.02.16 23:42:04)