bu yazıcı alınır mı?

www.vatanbilgisayar.com

yani teknik özelliklerden anlamadığım için sormak istedim. sizce bu mantıklı mı? alternatif daha iyi bir şey alabilir miyim o civar fiyatlara?

mürekkepleri kuruyacak ve 2 ay sonra çöpe atacaksın kartuşu.
illa renkli olmak zorunda değilse lazer yazıcı al

  • basond  (14.02.16 11:48:37)
illa renkli olmak zorunda değil. bu işlerden hiç anlamam. maksat yazıcı tarayıcı ve fotokopi olsun yeter. lazerlere baktım ama pahalı gibi geldi bana. ben öyle çok kullanan birisi değilim.

  • nemo problemo  (14.02.16 11:50:23)
Benim zamanında şöyle bir duyurum olmuştu eksiduyu.ru yardımcı olabilir.

  • Euxinos007  (14.02.16 11:56:53)
çok kullanmasanda mürekkepli yazıcı fotoğraf basmadığın sürece gereksiz bir alet

  • dreamsandcolours  (14.02.16 11:59:31)
alternatif olarak, dolan kartuş muhabbeti var ben Epson yazıcımı aldıktan sonra bulmuştum gidip o kartuşlardan ve mürekkeplerden almıştım. Kendim dolduruyorum.

O tür firmalar/siteler yazıcılarla bundle yapıyorlar, yazıcı + dolan kartuşları + her renk 1lt mürekkep vs gibi. Bir göz at.
  • rodriguez2  (14.02.16 12:40:00)
en az haftada bir cikti alacaksan guzel. yoksa degil.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (14.02.16 12:41:51)