photoshop yardımı

elimde bir resim var (logo daha doğrusu) ancak arka tarafı beyaz. yani beyaz bir zemin üstünde logo var. Ben bu beyaz zemini kaldırmak istiyorum. Tabii pc'imin konfigrasyonları çok ağır oldugundna yapamıyorum, photoshop falan yok. Bana bu konuda yardım edebilecek biri var mı ? Bilen birisi için çok kolay oldugunu düşünüyorum çünkü.

beyaz zemini kaldırmaktan kasıt resmi şeffaf yapmak mıdır? yeni zemin koymak mıdır?

  • kediebesi  (30.10.09 01:56:19 ~ 01:56:33)
resim ekledim. şimdi daha iyi anlayacaksınız ne demek istediğimi. bu beyaz zemin olmasın, sadece logo ve yazılar olsun istiyorum.

  • türk kelekom  (30.10.09 01:58:30)
bunu ancak gif ile yapabilirsiniz.
burada anlatılmış
www.turkpaylasim.com

transparan (transparent) gif araması da sonuç verir.
  • kediebesi  (30.10.09 02:02:29 ~ 02:03:15)
çok acil değilse eğer, bi yere upload et eve geçtiğim zaman photoshop kullanarak kaldırayım beyaz zemini. şuan da şirketteyim evin yüzünü göremez oldum lakin bu gün öğlen evde olacağım.

  • vurursa gol olur  (30.10.09 07:39:42)
img21.imageshack.us

bu sanırım istediğin?
  • cnonefb  (30.10.09 10:02:51)