superman'i tanımaya nereden başlamalıyım?

yeni filme gitmek istiyorum da. batman bilgim neredeyse tam. da superman'deki eksiklerim çok. çizgi roman dışında nereden başlayıp devam etsem? dizi çizgi film her şey olabilir.

teşekkürler

Man of steel'i izlersen baya bi fikrin olur. Haa ben ayrintili iyi bilmek istiyorum dersen de cizgi filmlerine bak derim.

  • suicidal ronin  (13.02.16 19:30:19)
supermani çizgi film ve filmlerde tanımak istersen pek birşey anlayamazsın genel olarak karakter ve düşüncelerine çok değinmezler sırf aksiyon kaba kuvvet olayına giriyorlar bu yüzden çizgiroman olarak superman eart one serisini mutlaka okumanı tavsiye ederim son yıllarda yayımlanmış en güzel seri benim açımdan,ilk iki sayısı türkçeye çevrilmişti türkiye de yayınevi tarafından basıldığı için çoğu link kaldırılmış ,ingilizce olarak kickass torrente bulabilirsin.

1. sayı türkçe okumak istersen
dosya.co/xsgn37cr8f4v/Superman_-_Dunya_Bir_-_Cilt_1_(2010)_(TopFury&Glint&Nireng).cbr.html
cdisplay ile okuyabilirsin.
  • sealth  (13.02.16 21:17:32 ~ 22:15:24)
smallville'dan basla derim. orada kucuklugunden itibaren isliyor.

www.youtube.com
  • evimin paspasi  (13.02.16 21:30:04)