[]

kullanmadığınız elektronik cihazlarınızı napıyorsunuz

evde bir çekmece bunlarla dolu eski bataryalar telefonlar şarj cihazları falan. nokia 5200 ve 66600 var büyük ihtimal çalışıyodur bunlar arkadaşlara sorum eski telefonlarını satıyolarmış nereler alıyor bunları nedir bu işin taktiği.
 
gittigidiyor, sahibinden vb.. sitelerde satabilirsin.
onların da bir alıcısı var. mesela askerde basit telefonların kullanımı serbest yapıldı bildiğim kadarıyla..
veya taksicilerde görmüşsündür basit telefonları telsiz olarak kullanıyorlar sürekli şarja takarak..
  • tabudeviren  (13.02.16 10:35:51) 
Taksicilerinki basit telefon değil, bas-konuş özelliği olan telefon.

Gittigidiyor +1
  • himmet dayi  (13.02.16 10:40:18) 
bende de var eski marka sony televizyon. sahibinden.com'da satmak iyi fikir gibi.


  • susuz koye hamam  (13.02.16 12:00:35) 
cok cok eski bir netbook un cok gereksiz bi parcasina sahibinden uzerinden alici buldum. yani alici illa ki gelir. piyasasini arastirin, abartmadan bi fiyat koyun her turlu satilir.


  • icim urperiyor  (13.02.16 17:23:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.