beni şöyle çekin!

www.imdb.com

bu pozdan istiyorum..

fotoğrafçıya gitsem biz çekeriz ne çıkarsa o olur diyorlar..

arkadaşlarıma çektirmeye çalıştım olmadı sanırım beceremediler..

duyuruda var mı böyle atölyesi olan beni böyle çekebilecek kimse?

parası neyse veririm.

photoshop'la bu hale gelir mi normal bir foto?

bu arada Firefly'ı bitiren adamın aq!

birkaç pangınotunu alırım.

focusphotography.com

farklı yüz ifadeleriyle şöyle bile olabilir.
  • edgenabby  (12.02.16 17:35:00 ~ 17:36:02)
yok bu pozun iş adamı versiyonunu istiyorum.

böyle bakan 'vay aq hemen şuna vekaleti vereyim' diyebilsin.
  • dedim dedim de kime dedim  (12.02.16 17:39:48)
Arkadaslrin mi beceremedi yoksa malzemede mi bir sorun var? Sonucta "boyle cekin" dedigin adam Nathan Fillion.

  • fortisvita  (12.02.16 17:57:41)
@fortisvita
beni filion yapın demiyorum bu pozdan çek diyorum. daha önceden de foto çektirdim. çeken adam işi biliyorsa, çekiyor.

  • dedim dedim de kime dedim  (12.02.16 18:01:45)
olm ne var o fotografta ya. fotosopla sıyah beyaz yapmıslar ıste.

  • anonymice  (12.02.16 18:04:07)
işte öyle değil hacı ya.. neden bilmiyorum ama bazısı bu kalitede çıkartıyor fotoyu bazısı ayvalık tatili tadında.. öyle oraya buraya koymalık formal foto istiyorum.

  • dedim dedim de kime dedim  (12.02.16 18:12:38)