mallık mı yapıyorum? (panik atak içerir)

yarın yurtdısına biletimiz vardı, ama son dönemde kendimi kötü hissediyorum. panik atagım azdı, gecen cumartesi baya kötü bi atak geçirdim. keyfim ve modum cok dusuk; gitsem iyi gelir ama gitmeye cesaretim yok. kendimi zorlasam belki iyi gelecek ama panik atagımı da evden uzakta olmak tetikliyor, bunu bikaç defa test ettim. bin liraya yakın para da yakmıs olcam gitmezsem. zaten mallıklarımla yaktıgım paraların haddi hesabı yok:/

sizce napayım, %90 gitmeme kararındayım. bahsettigim sıkıntılar konusunda tecrübeli olanlar cevaplarsa daha faydalı olur. tesekkurler

orda panik atağı unutursun bana kalırsa, iyi gelir, uzaklaşmış olursun.

  • fakyoras  (12.02.16 16:11:54)
eğer uçak özellikle panik atağını tetiklemeyecekse bence git. türkiyenin dışında olmak bile insanı sakinleştiriyor diye düşünüyorum. düşünsene türkiyede değilsin? baya iyi hayat? insanlar falan sessiz sakin serin serin oturursun. (italyaya gitmeyeceğini varsaydım)

  • freya  (12.02.16 16:20:49)
kesinlikle git derim

  • basond  (12.02.16 16:49:08)
Bundan öncekilerde ölmedigin gibi bundan sonrakilerde de ölmiceksin.atarax ve passiflora al yanina.git ve panik atagına karşı zafer kazan.

  • delicevat  (12.02.16 19:36:13)
dostum derin bir nefes alıp koş git, bak güven iyi gelecek, unutacaksın ve buraya dönmeye yakın da "neden bu kadar düşündüm ki" diyeceksin. sonuçta atak geçirsen bile mekanın bir faydası yok, ha burada geçirdin, ha orda.

  • arkburak  (12.02.16 19:46:45)
cok iyi gelecek. soz.

  • e haliyle  (12.02.16 20:21:26)
delicevat +1

  • wolkymus  (13.02.16 00:14:27)