GG affindan yararlanmak icin ille de tek tek duyuru mu yazalim?

Asagida bir cok kisi duyuru acmis, durumunu belirtmis ve hala yazarliga donemedigini anlatmis. Bunun ustune galadnikov gelip bu kisiler ile ilgili islemleri yapiyor sagolsun. Fakat ayni duyurunun altina kendi durumlarini yazan kisiler herhangi bir geri donus alamiyor.

Iletisim linki ile yazdigim soruma da gelen cevap su:

"Bu konuyla ilgili açıklama şurada verilmiştir:
sozluk.sourtimes.org

Daha önceden yazar olan çaylaklar da sıralamaya ön sıradan alınıyor. (Miğferdibi veya sabırtaşı değillerse)"

Son cumleyi tercume edebilmek icin ne yapmak gerekir bilmiyorum.

Daha onceden zaten yazardim, Ocak'ta caylak oldum. Sadece 2 entry'm silindi, ikisi de GG sebebi ile..Bu kadar yeni duzenleme olmasina ragmen ben 3000.siralardan 45000'lere dustum, attigim soruma gelen cevap da bu.

Bir baslik acsak da ustte kalsa ve insanlar durumlarini buraya yazsa olmaz mi?

Son olarak, Galadnikov senden ricam beni durumum hakkinda aydinlatman. Tesekkurler.

*nickim: no christ requiress

@crown

sanirim cikartamamissin, aksine 10 entry'yi tamamlamadigim, siraya girmek icin yeniden 10 entry girmem gerektigini soyluyor. :/

fakat girmis oldugum caylaklik entry'leri (10 entry) girilmis olarak basliklarinda duruyor.
  • nochristrequiress  (29.10.09 20:50:22 ~ 20:52:55)
gge yüzünden çaylak olmamışsınız, ondan çıkartmadım. Peşinen yazmışım onu.

  • crown  (29.10.09 21:01:38)
peki yazmis oldugum caylaklik entry'lerimin durumu ve siralamam ne oldu acaba?

  • nochristrequiress  (29.10.09 21:03:16 ~ 21:04:12)
Çaylak entry'lerinizi tekrar girebilirsiniz, sıralama konusunda bir sıkıntı yok ama 10 entry girin tekrar.

  • crown  (29.10.09 21:12:16)
düzeltildi bu=) twitter.com

hoş geldin tekrardan..
  • dambil  (29.10.09 23:10:55)