sırt ağrısı

spor salonunda programa başlayalı 3 hafta falan oluyor. öncesinde eğimli yürüyüş ve pilates yapıyordum. ondan önce koşuyordum sonra gluteus medius'u sakatladık, hala daha tam iyileşmedi. yani aktif spor hayatım var

neyse 3 hafta önce üst beden için program yazdırdım kollar, sırt, abdomen falan filan. 3 haftadır sol scapula altı deli ağrıyor. ben bu programı gebelikte pelte kıvamına gelmiş kaslarım yeniden canlansın diye yazdırmıştım?!

yanlış anlaşılma olmasın, spor kaynaklı bir ağrı değil. 9 kilo bebeği taşırken oluşan ağrı.

pilates yaparken hiçbir tarafım ağrımıyordu

napak? bırakayım mı programı?

ama pectoraller iyi çalışıyor

ne dion la?
ağrı varsa bırak tabi.

  • cekilmis gayfe  (11.02.16 17:40:44)
ya bu kaslar çalıştıkça falan güçlenmesi gereken şeyler değil miydi?

  • la noix  (11.02.16 17:44:34)
Bazi kelimeleri anlamadim ama hem 9 kilo cocuk hem de spor agir gelmis. Belki sadece yuryus yaparak ara verip daha sonra devam edebilirsiniz.

  • nick konusunda kararsizim  (11.02.16 18:05:17 ~ 18:07:29)
@nick konusunda kararsiz

Simdi soyle ki 9 kilo bebegim var. zaten bu tosunu ordan oraya tasirken sirtim belim agridigindan bikac ay once pilates yapayim dedim, basladim pilatese. 10 numaraydi her sey. Sonra da dedim ki la bu dananin kilosu artacak en iyisi kas yapmak :) o yuzden program yazdirdim 3 hafta once ama pilatesi biraktigimdan beri sirtim agriyor

Sanirim pilatese donsem daha iyi :)
  • la noix  (11.02.16 18:30:15)
gluteus mediusu sakatladık diyince ne oluyor bi anlatsana.
sırtın ağrıyorsa masaja git

  • cekilmis gayfe  (11.02.16 19:58:30)
@gayfe popom sakat :D

  • la noix  (11.02.16 20:04:46)
böyle devam edersen daha çok ağrır :)

  • titiraprap  (23.08.16 13:32:04 ~ 13:35:06)