kredi kartı çıkarmak

merhabalar, şimdi ben netten bahis oynamak için kredi kartı çıkarmak istiyorum? yalnız bunu hiçbir şekilde ailemin bilmemesi gerek. fatura, telefon bilgileri gibi şeyleri nasıl ayarlamam gerek? öğrenciyim ve ailemle yaşıyorum? limit 200-300 olsa yeter. hangi bankaları önerirsiniz? bir de kredi kartı için hangi belgeler gereklidir acaba?

garanti - sanal kart. limitin ne kadar para koyarsan o oluyor.

  • jeanne hebuterne  (29.10.09 18:04:07)
(bkz: sanal kart/@tatliseksturizm)

ama şu entry'de kredi kartından hesabımıza para atamadığımızı söylüyor? yani betssondan kazandığımız parayı çekmeyi olumsuz etkiler mi?
  • baldur2  (29.10.09 18:08:16 ~ 30.10.09 00:48:48)
betsson için çok fazla detay lazım, betssonun sık sorulan sorular ve para yatırma-para çekme işlemlerinin detaylarını çok iyi okuyun. her türlü hinlik vardır, betsson'da. garanti sanal kart kabul etmez betsson, gerçek kredi kartı lazım. sizin kredi kartınız olması lazım, siteye de aynı isimle üye olmak zorundasınız. ayrıca üye olduktan sonra sizden kredi kartı ekstresi isteyecekler, adresinizi belgelemeniz için. para yatırmanın hinlikleri en son böyleydi. para çekerken ise benim tavsiyem speedcard. speedcard her atm'de çalışan bir kart ve betsson hesabınızdan speedcard hesabınıza parayı attıktan sonra her bankanın atm'sinden çekebilirsiniz.

  • guro1907  (29.10.09 18:21:16)
kredi kartı ekstresi mi? yani gerçek kredi kartı alıp e-fatura yapsak bile kabul eylemiyor mu betsson?

  • baldur2  (29.10.09 18:30:22)
eğer sadece bahis oynamak için alacaksan kredi kartını hiç uğraşma betssonla bence...

para çekmek büyük dert betssonda... evet speedcard en kolay yöntem ancak onu alabilmen için de, senden üzerine olan bir fatura isteyecekler, adresinin doğru olduğundan emin olmak için.... bu sadece speedcard almak için uğraşacağın problem...

betssondan para çekerken ise kesinlikle kredi kartının önlü arkalı fotokopisini göndermen gerekiyor... tabii bir de kart ile para yatırıldığını gösteren ekstreyi...

tavsiyem hiç uğraşma betssonla falan, nicobet,hititbet,forvetbet bu sitelerden oynayabilirsin kredi kartın olmadan...

gider garanti,akbank ya da işbankasından bir hesap açtırırsın cepbank ile para yatırır açtırdığın hesaba çekersin paranı....
  • shadoww17  (29.10.09 18:57:52)
üstad çok fazla başın ağrır şu internetten bahislerle falan, hiç oynamaya kalkma bence elinde olanları da götürme.

  • vurursa gol olur  (29.10.09 21:02:42)
ben de soruya soruyla cevap vericem ama o tür illegal bahis sitelerine girersen 200 lira ceza diye bir muhabbet vardı ?

  • chaud  (29.10.09 22:42:00)
neye göre illegal, tek maça oynayabildiğimiz için mi yoksa oranları daha fazla olduğu için mi? vallahi rus ruleti oynatanları görüyorsunuzdur 140 lira verip kurtuluyorlar. 200 lira cezası olduğunu sanmıyorum.

  • baldur2  (29.10.09 23:46:14)