Supradyn All Day kilo aldırıyor mu?

Bazı yerlerde kilo aldırdığına dair duyumlar aldım, sizde böyle bir durum yaşayan var mı? ya da arkadaşlarınız arasında?

teşekkürler şimdiden.

Ben kaç yıldır arada bir (bazen her gün) supradyn'in eski versiyonu, son 1 yıldır supradyn all day, arada bemiks c vb. bir sürü vitamin kullandım. Hiçbiri acıktırmadı iştahımı açmadı, zaten iştahlı biri değilim.

Bence tamamen kişiyle ilgili, zaten iştahlı olanları daha da yemeye yöneltiyor olabilir. Bende hiç öyle etkisi yok. Bak üstteki arkadaşı acıktırmış. Dene. (ben zamanında kilo almak için spor yapan weight gainer kullanmış biriyim. Yiyerek alamıyorum onu belirteyim de)
  • rodriguez2  (10.02.16 20:52:33 ~ 20:52:45)
@rodriguez2 kadar iştahsız biri değilim ama bende de bi değişiklik olmadı, sürekli atıştırmalar yemeler falan da olmadı, olmuyor.

  • pamuk helvalar cebe  (10.02.16 21:03:25)
vitamin kilo aldırmaz

  • sta  (10.02.16 21:04:40)
çok seneler önce (orta okul zamanlarımda) kullanmıştım.. çok zayıf bir çocuktum, hem de iştahsızdım ama bunu düzenli olarak kullanınca iştahım acayip açılmıştı ve hayatımın en kilolu dönemlerinden birini yaşamıştım vallahi.. (gerçi benim kullandığım all day değildi herhalde. şu kahverengi, bonibon gibi olan supradyn'di.)

  • vercingetorix  (10.02.16 21:10:31)