Kahvaltida ekmek yemesek

Ama ne yesek? Bi oturusta cok rahat 5 kocaman dilim tost ekmegini goturuyorum. Yogurt+musli de ilk basta iyiydi ama simdi iskence gibi geliyor.

haşlanmış yumurta, peynir, salatalık, zeytin, domates vs.

  • inheritance  (10.02.16 13:11:20)
tereyağına yapılmış 2 yumurtalı omlet, kocaman 2 dilim tam yağlı beyaz peynir, 6-7 dilim kaşar peyniri, 15 tane civarı zeytin, salatalık, domates yiyorum ben. istenirse yanına ceviz de konulabilir

  • sta  (10.02.16 13:14:09)
Ya oyle omlet yumurta vs isine girecek vaktim oldugunda zaten yapiyorum bir seyler de bana sabah boyle 10 dakikada, hemen okula gitmeden, gozumu bile acamadigim zaman yiyecek pratik seyler lazim.

  • letheavendangered  (10.02.16 13:21:00)
ben taze portakal sıkıyorum kendime. yanında da biraz sert biraz yumuşak(?) peynir kombinasyonu yapıyorum. 8-9 tane siyah zeytin, canım çekerse birkaç tane yeşil zeytin yiyorum. yanında da haşlanmış yumurta. tıka basa doyuyorum. hem de ne ekmek yemiş oluyorum ne de yağlı bir şey. saatlerce tutuyor beni. sabah vaktim olmaz dersen eğer, portakalı akşamdan sıkabilirsin. ben vakit kazanmak için kahvaltı tabağımı akşamdan hazırlayıp jelatinle kapatıp buzdolabına koyuyorum.

  • ruhen hastayim ben  (10.02.16 13:25:10 ~ 13:26:10)
minik sandviç ekmekleri var. tam tahıllısından al. içine domates, biber, salatalık, marul, maydanoz koy. ben öyle yapıyorum.

www.uno.com.tr
  • zam sampiyonu domates  (10.02.16 13:25:30 ~ 13:26:34)
Galeta, altinbasak, etiform malesf..

  • alttaraf  (10.02.16 13:25:44)
bim'de kepekli sandviç ekmeği var 5'li. akşamdan soğuk sandviç hazırlayabilirsin. akşamdan arasına peynir koyup sabah tost basabilirsin. vakitm yok diyorsun ama bir tabağa 1 domates bir salata bir parça peynir koymak öyle zaman alıcı şeyler değil. uyanır uyanmaz yumurtayı ocağa koysan hazırlanana kadar pişer. soyup yemek 2 dk.dan fazla sürmez :) çay demlemeden yarım dilim kepekli ya da tam buğday ekmeğiyle yersin. bir sabah mesela elma-muz gibi bir meyveyi eline alır yiye yiye yürürsün. bir sabah müsli yer, bir sabah süt içersin. alternatif çok aslına bakarsan. ben hiç ekmek yemiyorum.

  • kakao  (10.02.16 13:33:17)
zaman yoksa yulaf, oatmeal falan da olabilir. mikrodalga varsa yapması çok kolay. büyükçe bir kaseye yulaf (eti lifalif, müsli (meyveli) olanı değil, sade olanı) ve üzerini geçecek kadar süt koyup, mikrodalgada birkaç dakika çevirin.

  • inheritance  (10.02.16 13:36:08 ~ 13:38:08)
ben bir şey yemiyorum. 1 elma yiyorum sadece. acayip kilo verdim.

  • cekilmis gayfe  (10.02.16 13:36:20)
5 kocaman dilim yiyeceğine 1 dilim ye işte.

  • 386 dx  (10.02.16 17:47:49)
386 dx, DOYMUYOM

  • letheavendangered  (10.02.16 20:32:05)
yumurta yiyince açıkmıyorum ben dene bence. en az 2 yumurtayla omlet yap.

  • shotgunwoman  (10.02.16 20:33:29)
yarım bardak yulaf 3 adet yumurta ile omlet(birinin sadece beyazı)

  • mrthany  (10.02.16 20:40:38)
Yumurta, yağlı peynir, zeytin, yeşillik üstüne zeytinyağı.

  • arnold schwarzeneger  (11.02.16 09:32:55)