[]

University of Kent mi Amsterdam üni.mi?

Merhaba, sadece eğitim ve prestij olarak değerlendirirseniz bunlardan hangisini seçerdiniz?bölüm bölüm farklılaşır tabi ben genel imaj olarak soruyorum.teşekkürler şimdiden
 
hangi bölüm?

www.timeshighereducation.com

www.timeshighereducation.com


genel olarak konuşacaksak amsterdam daha iyi bence imaj olarak :)
  • fakyoras  (10.02.16 13:08:49) 
UVA +1


  • letheavendangered  (10.02.16 13:10:32) 
Yalnız bu çok fazla kritere bakar. Dil, ülke, bölüm, bölümün akademik kadrosu, sizin ihtiyaçlarınız, beklentileriniz, maddi durumunuz...umarım sadece prestij veya isme bakıp karar vermezsiniz en sonunda..İkisi de iyi üniversite bana göre ama UVA bir adım önde bence.

Tabi bu yazdıklarım dandik erasmus şeysi için bir tavsiye değil bachelor, master için daha çok.
  • qazaqwsx  (10.02.16 13:52:22 ~ 14:48:30) 
erasmus için cidden hiç fark etmiyor ama ilerde yüksek lisans düşünüyorsanız dünya sıralamasındaki yerine + fiyatlarına bakın. ingiltere yüksek öğrenim için çok pahalı ama hollanda nispeten daha ucuz. ha amsterdam çok sıkıcı orası ayrı ama eğitim bakımından durum böyle.


  • rivulet  (10.02.16 14:00:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.