anneye akıllı telefon ama hangisi?

selamlar. 1000 lira falan bütçem var. hediye akıllı telefon almak istiyorum ama açıkçası apple dışında hiçbir şey bilmiyorum. sizce bu paraya annemi uzun süre sorunsuz dertsiz karmaşadan uzak götürebilecek telefon modeli nedir? amaç annemin normal telefon+mesajlaşma hayatına whatsapı skype ı katmak ve rahatça görüşebilmek.

yoksa 1.500 lira verip iphone 5s 16gb alıp konuyu kapatsam mı? ya kaç senelik telefona halen gidip 1.500 saymakta saçma geliyor be.

ben de aynısını düşünüyordum (iphone değil). 1000 ile çıktığım yolda 1500 liraya lg g3 32 gb aldım anneme. daha vermedim telefonu yani kullanmadı. kullananlar iyi yorumlar yaptı. girdiğim birkaç ayrı yerde de (mediamarkt, teknosa vb.) bu telefonu övdüler aldım bende bakalım.

bu arada lg g3 2 sene önce mi ne çıkmış. baya sıkıntılıymış sanırım. ekşi sözlük'te de gömmüşler baya. şimdi yeni versiyonu çıktı, bu benim aldığım yeni versiyonu. yani o sıkıntıların giderilmiş hali.
  • nawar  (08.02.16 22:33:25)
1.500 liraya çıksam düşünmeden 5s alırım. eşim kullanıyor çünkü halen taş gibi. :)

benim derdim 1000 liraya kadar dertsiz tasasız kullanılabilecek bir akıllı telefon bulabilmek.
  • herospower  (08.02.16 22:35:51)
geçenlerde babam anneme samsung j5 almış. yorumlar güzel, telefonu da sevdik. büyükçe biraz. 900 filandı sanırım.

  • dasher  (08.02.16 22:38:57)
windows phone da düşünülebilir

  • toua tokuchi  (08.02.16 22:43:00)
İphone'la yapamazlar bence. Çoğunluk büyük ekranlı samsung'ları seviyor. Kriter: ekranı büyük olsun. Çok anlamam telefon modellerinden de samsung galaxy'li şeyler...

  • wibbly wobbly timey wimey stuff  (08.02.16 23:24:48)
benim gibi yap. android one al ve kurtul.

  • in search we trust  (09.02.16 00:43:37)
windows phone al kurtul. çünkü arama yapacaktır sadece. wp hızlıdır da hem kasmaz.

  • xseddx  (09.02.16 01:02:26)
samsung j3 al

  • konskenkova  (09.02.16 01:07:45)
android one al 680 tl. anneye o kadar pahalı telefon gerekmiyor. kullanacağı whatsapp face... arama yapacak... kullanımı kolay...

  • gotic  (09.02.16 07:54:00)
lenovo p70a aldik 750'ye memnunuz.

ben de 5s kullaniyorum 2 sene once 1500'e almistim 32gb'ligini. hala tas gibi masallah ama simdi yine de o fiyat verilmez gibi geliyor maksimum 3 senesi daha var bence.
  • jedilance  (09.02.16 10:02:50)
android one yerine zenfone laser tavsiye ederim.

  • orient blue  (09.02.16 11:13:41)