[]

Araçta silindir farkı

Neyi etkiler? Getz bakıyorum birisi alacaksan 3 değil 4 silindirliyi al dedi. Farklar nedir?
 
3 silindirliler sıkıntılı diye biliyorum. ben de 4 tavsiye ederim. çalışma mekanizmaları azıcık değişik. motorlar böyle işte 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... silindirli diye gidiyo. silindirlerin içinde patlama oluyor. Zamanlama türleri değişiyor falan.


  • tukenmez adam  (08.02.16 18:59:46) 
anlatmak çok uzun sürer ama 4 silindir al demek doğrudur.
güç vuruntu performans vs etkiler

  • basond  (08.02.16 19:02:46) 
kisaca cevap: titresim. ne kadar cok silindir o kadar az titresim.


  • varg  (08.02.16 19:16:21) 
Arada 1.5-2 civarı fiyat oynayabiliyor. Buna değer mi peki? Ayrıca maks 20 bine başka ne önerebilirsiniz? Seat ibiza nasıldır mesela.


  • six packsiz  (08.02.16 19:43:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.