DVD / DivX Player?

Şöyle DVD olsun, DivX olsun, USB marifetiyle HDD olsun, oynatacak bir aygıt bulmak mümkün mü? Mümkünse hangisi? Günahı nedir ayrıca? Gayet CRT TV'de kullanılacak. Aşmış bir alet olmasına gerek yok.

Bilimum Teknosa, Bimeks, hatta Carrefour türevlerinde mevcut. 80-90'dan başlar...

  • pass  (29.10.09 09:17:49)
yalniz alirken bulundugunuz ilde servis var mi, bi bakin. dandik bi piranha aldimdi 10 lira daha ucuz diye, kosa kosa gidip geri verdim (ankaradayim).

yerine sunny marka aldim, indirimde 75 liraydi, normal fiyati 80 (bimeks'de, ha hepsini gezdimdi tabe :). cok memnunum kendisinden, tavsiye ederim.
  • no avalon  (29.10.09 09:42:23)
mediamarkt'ta premier marka dvd/dvix player 44 tl. kaçırmamanı tavsiye ediyorum. fiyat müthiş.

  • hasnicktir  (29.10.09 11:29:46)
peki, usb girişi olan aygıtlara şu taşınabilir hdd'leri bağlayabiliyor muyuz?

  • actionary  (29.10.09 11:49:32)
bende minton var bi tane. flash diskten izlerken takılıyor. aleti kapatıp açmanız gerekiyor. hele hard disk takınca bazı dosyaları hepten görmüyor. minton'dan uzak durun. diğer markalar hakkında bilgim yok ama benimkinde olduğu gibi abuk sorunları olabilir. dikkatli seçmek lazım.

  • raikkonen  (29.10.09 11:51:24)
bunlarin bir kismi o kdar gelismemis oldugundan bagladigiz usb aletin buyuklugune gore performansi dusuyor veya harici diski gormuyor bile.

~80 tl civarindakiler bu konuda sorunsuz. benimki canavar gibi gosteriyor mesela. piranha'yi geri verme sebeplerimden biri se bu idi...
  • no avalon  (29.10.09 12:13:01)