amazon cahiline yardım

az önce bir sipariş verdim amazon'dan. adresimi, kartımı kaydettim, alışverişi yaptım, siparişi verdiğime dair mail de geldi. yalnız mesele şu ki kartımın güvenlik kodunu sormadı bu amazon bana, hiçbir yere de girmedim o kodu, hesabıma baktım, para da çekilmemiş duruyor. neler olmuş olabilir? neler olacak ya da sonrasında? normal mi bu durum?

ilk alışverişim amazon'dan, fazla vurmayın rica ederim.

önemli ek: az önce provizyona düştü ödeme de nasıl çekebildiler bu parayı yahu?

Normal bu durum.

  • naberabi  (07.02.16 22:07:55)
provizyona düşmesi, çektikleri anlamına geliyor benim için de asıl soru cvv2 kodu istemeden öyle herkes ulaşabiliyor mu hesabımıza yahu? e nerede kaldı bunun koruması?

  • devilred  (07.02.16 22:13:25 ~ 22:15:02)
kartını kaydederken cvv2 girmedin mi zaten?

  • yüzyıllık yalnızlık  (07.02.16 22:20:18)
evet ayni durum bende de var. cvv kodu olmadan aldilar parayi, nasil yaptilar bilmiyorum

  • jedilance  (07.02.16 22:20:27)
okuduğum kadarıyla bazı güvenilir iş yerlerine böyle kıyak (cvv2 istememe) yapılabiliyormuş, bu vesileyle öğrenmiş oldum, siz de öğrenin :)

  • devilred  (07.02.16 22:20:35)