[]

digitalfoni.com güvenilir bir alışveriş sitesi mi?

aradığım telefon en uygun fiyata bu sitede mevcut ancak daha önce duymadığım için tereddütlerim var siteyle alakalı. daha önce alışveriş yapan, tanıdığı yapan, duyan eden varsa bir iki yorumunu duyarsam çok iyi olur.
 
www.akakce.com

buraya göre olumlu, fiyatlar da uygun fakat satılamayacak fiyatlar değil, alışveriş yapılabilir olarak görünüyor.
Sizin alacağınız ürün nedir?
  • atom karincanin torunu  (07.02.16 11:21:12) 
z5 compact düşünüyordum almak için, z3 ile arasında çok bir fark yok almışken bari yenisini alayım dedim. önerin olursa fena olmaz kafam karışık pek bir bilgim de yok telefonlarla alakalı parayıda malum hep veremediğimden araştırma süresi uzun sürüyor.

buda linki www.akakce.com
  • the coolest dude  (07.02.16 12:21:00) 
Fiyat normal sayılır bence, şu anda mesela isbank internet şubesinin verdiği çek ile mediamarkt'ten (online) 1599'a alınabiliyor.
Yani bir sorun yok bence :)
Yenisini almak iyidir para varsa.
  • atom karincanin torunu  (07.02.16 12:33:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.