[]

Yurtdışından hediye çikolata ne alınır ?

Selamlar,hiç anlamam bu işlerden.şu an belgradtayım dönüşte eşe dosta isyerindekilere çikolata alayım dedim genelde millet ofise getiriyor çünkü tatil dönüşü.sirplara ait ünlü bir marka var mi ya da hediye olarak alınabilecek hangi cikolata olabilir ?
 
raffaello alınabilir. sırpların değil ama süper çikiletadır.


  • c1b2k3  (06.02.16 20:02:55) 
Lindt, merci.


  • yirmisantim  (06.02.16 20:13:36) 
sırplara ait değil ama bulursan şundan tavsiye ederim (Niederegger-Lubeck):
www.amazon.com

ben öylesine almıştım duty free'den, pek güzel çıkmıştı. marzipan dedikleri şey badem ezmesi.
  • puc  (06.02.16 21:12:05) 
marzipanlı herhangi bir çikolata olabilir. @puc demiş bak. beğenmeyen görmedim şimdiye kadar.


  • zam sampiyonu domates  (06.02.16 21:46:35) 
Marzipan acı bir badem ezmesi ama. :) Türkiye'de ritter sport'un marzipanlısı var denemek için alınabilir.


  • yirmisantim  (06.02.16 23:02:45) 
Leonidas marka hazır karışık al herkes memnun kalır.


  • candanag  (06.02.16 23:08:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.