Telefon rehberi yedekleme

Samsung android telefon rehberini sd kart dışında nasıl yedekleyebilirim?

Avea'nın rehber yedekleyicisi var ya da my contacts backup diye bir uygulama var (ki bu ikisi aynı yazılım aslında) bu uygulama ile rehberi yedekleyip e-posta adresine gönderebiliyorsun. ardından başka bir android ya da ios cihazına gönderip tekrar yükleyebiliyorsun. avea'nın dediğime bakma, her hat sahibi kullanabiliyor.

  • himmet dayi  (06.02.16 13:44:09)
android gmaile yedek alıyor zaten. gmaile girip ordan bilgisayarına indirebiliyorsun

  • genc irisi  (06.02.16 14:23:41)
Turkcelliysen turkcell yedek uygulamasi var

  • rayde  (06.02.16 15:06:27)
netqin diye bir program var o buluta yüklüyor. ben memnunum 5 senedir kullanıyom.

goo.gl
  • illegalstar  (07.02.16 01:08:43)
Operatör yedekleme programları
Turkcell Telefon Yedekleme
Vodafone Rehberim
Avea - Turk Telekom olduğu için şu anda hizmet vermiyor galiba.

Ayrıca
Android KikKat (4.x) için
Kişiler > Seçenekler > İçe/Dışa Aktar > Dışa Aktar > Cihaz Hafızasına Dışa Aktar > TAMAM ile
Android Lolipop (5.x) için
Kişiler > sağ üstte 3 nokta > Ayarlar > Kişiler > Kişileri İçe/Dışa Aktar > Cihaz Hafızasına Dışa Aktar > TAMAM ile

1 adet .vcf formatında dosya oluşturulacaktır. Bu dosyaya Dosyalarım'a girip Cihaz hafızasını seçince ulaşabilirsin. Kendine mail atabilir ya da bilgisayara aktarabilirsin.

Bunlar işini görmezse mesaj atabilirsin.
  • afilliymis gibi oku  (07.02.16 01:35:53)
Hepinize cok tesekkur ediyorum.

  • shadowcat  (07.02.16 02:21:39)