[]

1 nisanda 4.5g geliyor ama telefonum uyumlu değil

mobil interneti sosyal medya veya internette birşeyler okumak için kullanan biriyim ki o internetin 3g ile bile bittiği oluyor. video izlemem genelde izlersem nadir durumlar dışında de 5 dakkadan uzun olmaz veri inidirme ile ilgili şeyleri wifidan yapıyorum. şimdi ben 1 nisandan önce 4g uyumlu telefon alayım mı yoksa yıl sonunu beklesem çok şey mi kaybederim.
 
hemen 2 milyar vermeli ve 4.5 g uyumlu bir telefon almalısın. hemen!


  • anonymice  (06.02.16 12:00:14) 
Arkadaş ülkenin bir çok yerinde hala Edge hızında internet hizmeti varken 4.5 uyumlu telefon neden alacaksın. Ne iş yapıyorsun ki bu kadar hıza ihtiyaç duyacaksın. Ben bittim diyene kadar elindekini kullan.


  • poseidon1  (06.02.16 12:03:25) 
İstanbul'un göbeğinde 3G bile çekmiyor bazen Edge'ye düşüyor. Gereksiz yani.


  • angelus  (06.02.16 12:04:37) 
eğer wifi hotspot olabilen akıllı telefonun varsa boşver alma. Bence hızlı 3g, 4g vb. internetin en iyi kullanım alanı "gerekirse wifi hotspot yapıp her yerde laptoptan internete bağlanabilmek". 3.5g dedikleri de -çekerse- gayet hızlı aslında.


  • rodriguez2  (06.02.16 12:55:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.