[]

note 2'den sonra hangi telefon keser beni

4g geldikten sonra belki biraz daha bekleyip değiştireceğim büyük ihitmalle ama hala memnunum bundan 2013'de aldım batarya şişmesi dışında problem olmadı. ama 4g ile uyumlu değilmiş belki tablet gibi kullanırım yeni telefonu alınca da bunu aratmayacak bir android telefon var mıdır piyasada. oyun oynamam sadece google ürünlerini kullanırım ve androidin sunduğu içerikleri iosdan daha kullanıcı dostu buluyorum.
 
Bende note 3 var. Note 6 çıkacakmış bu sene.onu bekliyorum


  • nucleon  (06.02.16 11:26:36) 
Ben note 4 aldım memnunum valla


  • gozu acik sevisen yahudi  (06.02.16 11:28:10) 
Note 4 +1

Note 5 değil, yanlış anlama ahahaha.
  • yirmisantim  (06.02.16 11:35:22) 
note 4 alacaktım ama vazgeçtim note 5 alırım belki ama note 6'nın fiyatı ve özellikleri nasıl olur bilmediğim için temkinliyim.


  • her gece aç  (06.02.16 11:53:48) 
note 6s.


  • anonymice  (06.02.16 12:02:01) 
note 2 min ekranini 3. kez kirip da oehh dedikten sonra gunu kurtarmak adina ekraninin buyuklugne kanarak samsung grand prime mi ne onu aldim, onu kullaniyorum. goruntu var ses yok, dunyanin en boktan telefonu, devamli takiliyor.

note 4 alicam ben de ikinci el. 5 almam cunku degistirilebilir bataryayi kaldirmis dallamalar hangi akla hizmetse. note 4 bi uc sene daha keser bence.

p.s. note serisine bir kere alisan bir daha baska telefon kullanamaz arkadas, bu da boyle biline. ben ettim siz etmeyin.
  • no christ requires  (06.02.16 12:02:45) 
telefonum bozulunca, note 2 kadar büyük olmasın diyerek samsung j5 aldım. hafızası hemen doluyor, ayrıca notte 2'de alıştığın ışıklı notifikasyonlar yok. ama yine de fiyatına göre fena bir telefon değil.


  • ginevra molly potter  (07.02.16 23:22:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.