ist üni sosyal bilimler enstitüsünde yüksek lisans dersleri akşam mı oluyor

soru başlıkta ve mühim. ders seçimi yapamadığım için ders programımı bilmiyorum ama teamülü nasıl bu işin bilsem iyi olur? gerçi bölümden bölüme farklılık gösteriyor olabilir ama yine de neyi biliyorsanız onu söyleyin lütfen.

yeni kayıt oldum. teşekkürler

Benimkiler akşam değildi iki yıl önce. Salı 13:00 ve Perşembe 14:00'da başlıyordu. Hocalar akşama kalmadılar. İşten izin alman gerekebilir. İş yerin de uzaksa durum gerçekten zor ben Bağcılardan öğlen yemek yemeyip aç karnına taksiyle Beyazıt'a gidip derse giriyordum. İş yerinde akşam toplantı olursa da ders çıkışında taksiyle işe geri dönüyordum. Taksiye bir özel okul parası yatırmış olabilirim bu nedenle.

  • Traveller  (05.02.16 19:51:55)
ikinci ogretim degilse dersler aksam olmaz. saatleri de bolumden bolume hocadan hocaya degisir.

  • evrim halkasi  (05.02.16 20:06:49)
İktisatta tezsizler akşam. Diğer bölümleri bilemiyorum.

  • o my god they killed kenny  (05.02.16 20:21:07)