[]

şu sanatı yapabilmek istiyorum.

evet linkteki gibi küçük boyutta şeyler yapabilmeyi, ahşap ev yapabilmeyi istiyorum www.boredpanda.com

1) bunun tam olarak adı ne? (uğraşın)
2)çok pahalı bir uğraşı mı bu?
3)kolaylıkla malzemeleri bulabilir miyim?
4)yapımını öğrenebileceğim internet sitesi, ya da kurs var mı?

 
Verdiğin linkteki her bir parça hobi dükkanlarında satılıyor (misal kadıköy güven kırtasiye alt katı). İstersen alıp sadece boyayabilir ya da başlangıçta aldıklarını kalıp olarak kullanıp sonrasında kendini geliştirebilirsin.
Karton ya da mukavvadan kesip yapabileceğin gibi polimer kilden de yapabilirsin. Pintereste bakmanı öneririm milyonlarca yapılmış örnek ve kalıp var 'miniature furniture diy' diye aratırsan bulabilirsin.

  • gkk  (05.02.16 19:24:51) 
İnternete satıyor bu taRZ Seyler


  • all girls dream  (05.02.16 19:52:42) 
Şu kadının yaptıkları ilham verebilir:

www.youtube.com
  • inawen  (05.02.16 20:24:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.