İstanbul Anadolu Yakası Eşyalı Daire Arıyorum

Selam

İstanbul'a taşınmak üzereyim. İş yerim Merdivenköy civarı. Kartal'a kadar eşyalı ev arıyorum. Gören duyan bilenlere selam olsun.

Not: Oda değil daire istiyorum bu yaştan sonra kimseyle kalamam.
Not: 1000 1250 tl arası olsa ya.
Not: Araştırmalar ve yorumlar neticesinde rakamı 1500'e çıkardım.

o fiyatlara eşyalı bulman çok zor kartalın içini tam bilmiyorum ama tam dediğin yerlerde ben de bakıyorum eşyasızlar bile o fiyata değil :(

  • ulalume  (05.02.16 14:18:58)
İstanbul'u tanımadığım için eşyalı dedim. İlk etapta başımı sokacak yer bulayım sonra bakarım demiştim ama eşyasız bakacaz galiba.

  • ursa major  (05.02.16 14:25:08)
kurtköyde çok var genelde öyle eşyalı 2+1 o fiyata

  • Erensq06  (05.02.16 15:09:10)
dostum eğer günde git gel 3-4 saat trafik çekmek istemiyorsan dediğin rakamlara eşyalı daire bir hayal, hatta eşyasız bile zor. belki kot2de falan denk gelebilir ama ondan da umudum yok. bence biraz daha kötümser düşünmeye başlayabilirsin.

  • re noreno  (05.02.16 15:36:54)
ehehe, ben de yeni taşındım istanbula. kriterler, alt limitler üst limitler tek patlıyo haberin olsun. eşyalı ev bulman zor. metro hattı üzerinde küçükyalıyı ya da içerenköyü düşün. evler 1200-1500 arası. ama aradığın daireler günü doldurmadan tutuluyor. ben bir buçuk ay önce aradım ordan biliyorum. artı bekara vermiyoruz olayı devam ediyor. gittim beykozdan ev tuttum. güvenlikli sitede giriş kat 2+1 eve 1500 kira, 150 lira aidat veriyorum. üst limitim 1000 liraydı. ev arkadaşı da arıyorum. bulamıyorum. bu yaştan sonra kimseyle kalamam deme. seve seve kalıyor insan.

  • mimimi  (05.02.16 22:54:09)
Abi ben Esenyurt denen nanede 1+1 57 m2 rezidans yapılı, tüm sosyal aktiviteler aidat dahil 650 tl'ye kalıyorum. Evet muhit kötü ama daha bir yamuğu olmadı bana, umarım olmaz da. Oraların yok mu bir Esenyurt benzeri muhiti. Yazıktır o kadar para ya. Ben olsam veremem.

  • t3hn0  (06.02.16 16:00:37)
hay nerden girdim şu işe yav :( allahını seven üstüme kiralık ev atsın.

  • ursa major  (06.02.16 20:51:13)
hep evler pendikte. ulaşım çok mu dert olur pendikten?

  • ursa major  (06.02.16 21:32:39)