Berlin'de nerde kalmalı?

yarın gidip 3 gün kalacağım tek başıma,

şehri bi genel gidip turlarım, geceleri de cafeleri ve gece klüpleri canlı yerleri yeğlerim. metroya yakın olması çok iyi olur.

İlçe olarak önerileriniz var mıdır?

gecelik 50 dolar civarı ödemeyi planlıyorum.

Teşekkürler.

kreuzberg'de ev kiralayabilirsin. orjinal bir bölgedir. hostel de olabilir. metro ağı geniş, sağa sola ulaşımı kolay bir yer.

  • il padrino  (05.02.16 12:38:49 ~ 12:39:57)
alexanderplatz'a bak derim

  • baharmahar  (05.02.16 12:45:55)
alex'e yakın bi yerlerde kalabilirsin. booking'e berlin mitte (merkez) yazıp istediğin fiyat aralığında listeleyebilirsin. otel tarzı bakarsan o fiyat düşük kalır yalnız, hostel falan bak derim.

  • manuel mandalina  (05.02.16 12:52:17)
Alexa'da evini kiralamak isteyen arkadaşım vardı. Meydan'a ve metroya 4-5 dakika uzaklıkta, tam oteller bölgesinde, evin önünden tramvay geçiyor, stüdyo daire. İlgilenirseniz ve ev müsaitse sordurabilirim.
Çevrede park inn ,ibis otelleri filan var, sanırım pahalıdır.

  • baharmahar  (05.02.16 13:02:35)
Eğlence mekanları için Kreuzberg: Biz 36 Rooms Kreuzberg'de kalmıştık, memnunduk.

  • rivulet  (05.02.16 13:11:10)