[]

workout fitness yapan var mı?

evde fitness yapmak istiyorum, şu tarz videolar çok ilgimi çekti;

www.youtube.com

yapan eden var mı daha önce?

 
Focus t25 programını uyguluyorum 1 aydır.
bir de bi kondisyon bisikletim var.
kilom oldukça fazla 7.5 kilo verdim 1 ayda.
şimdiden sonra yavaşlar diye düşünüyorum.

yıllar öncesinde de p90x falan uygulamıştım.
yediklerine dikkat edersen sonuç almamak mümkün değil.
kendi vücut ağırlığınla çalışma prensibine dayanıyor hepsi.
yani illa salon falan gerekmiyor bu işler için. evde alanın varsa gayet uygun.

örnek verdiğin video da aynı şekilde, 50 milyon kere izlenmiş. bu tarz videolar çoğaldı ve inanılmaz fazla izleniyor çünkü yapan çok insan var.

ha unutmuşum 126.8 kilo idim.
  • irrasyonel kedi  (04.02.16 14:56:36 ~ 14:57:25) 
Hakanftness var, eleman samimi geldi, birde şöyle şöyle yap diye anlatılmak yerine tüm videoları çekmiş.
baştan sona eş zamanlı yapabileceğin türde.
Uzmanı değilim yaptığımı söylüyorum.
  • dunyatuhaf  (04.02.16 21:25:00) 
Linkteki uygulamalar yerine gerçek insanların yaptığı prg. ları yapabilirsin ve en çok bilinenleri beachbody bünyesindedir. İleri düzey hacim ve buna bağlı olarak yüksek ağırlıkların altına girme gibi bir derdin yoksa, diğer taraftan yağ oranımı düşüreyim ya da definisyon yapayım dersen evde uygulayabileceğin zebil gibi program var. beslenme, motivasyon, yeterli alan ve alet kullanımı gibi konular devamında gelir bu tür home workout olayına sararsan.


  • candanag  (04.02.16 21:46:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.