Minecraft hakkında

arkadaşlar merhaba...

benim 11 yaşındaki yiğenim yaşıtları gibi minecraft hastası oyunu ben torrentten indirip kurdum...evde tek başına oyunuyor ama "ben premium hesap istiyorum, modları oynayamıyorum" gibi şikayetleri var...şimdi ben araştırdım ama bulamadım bulduğumu anlamadım...beni bu konuda aydınlatabilecek biri var mıdır aramızda?

steamden satın alın pahalı bir şey değil ki

  • safepassage  (04.02.16 10:50:04)
anladım abi mevzu orjinal oyun almakta yani...şimdi bunu genellikle çocuklar oynadığı için onlarla konuştum kafamı karıştırdılar...

  • gkhT  (04.02.16 10:52:57)
aslında mod için internete bağlanma şartı var mı bilmiyorum, eğer öyleyse orijinal ister ama istediği modları internetten indirip üzerine kurabilirse belki ona da ihtiyaç kalmıyordur. Yanlış yönlendirmek de istemem.

  • safepassage  (04.02.16 10:58:28)
internet şartı yok ama modların keyfi online oynayınca çıkıyor galiba..mesela bu youtuber cocukları felan izliyor modlar üzerinden online oyun oynuyorlar...

  • gkhT  (04.02.16 11:03:09)
online oynayabilmek için orijinale ihtiyacı var ancak modları oynayabilmek için indirip kurmanız yeterli oluyor. ha offline serverlerda da oynayanlar var ancak arkadaşları büyük ihtimalle yaşları itibariyle offline serverda oynamıyorlardır. ha onu kurup oynuyorlarsa zaten helal olsun. :)

ha bir de minecraft for education olayına bakın. biraz daha faydalı hale gelsin.
  • klassno  (04.02.16 11:03:49 ~ 11:04:22)
ya tek başına pixelart felan yapıyo...deneysel mimari takılıyor gerçekten çok hoşuma gidiyor o da çok keyif alıyor...özellikle yaratıcılık anlamında ciddi gelişme kat ettiğini görüyorum...en başta yaptığı evler veya oluşturmaya çalıştığı nesneler dandini dururken şimdi harbi harbi yapıo....ama oyundan sıkılıo bi süre sonra....çok keyifli modlar var mesela..konu karga diyor her takımın 5 dk sı var 5 dk içinde karga ile ilgili bişeyler yapman lazım...hem çok eğlenceli hem geliştirici bence...işte şunu çözebilirsem çok keyifli olucak

  • gkhT  (04.02.16 11:07:48)
www.masivaname.com

bunu oku abi sen, kafa karışıklığını giderecektir. Ama online multiplayer oynamak için hangi oyun olursa olsun orijinalini alman gerekiyor artık bu devirde.

aha!.. kafam karıştı: forum.minecraftturk.com
  • safepassage  (04.02.16 11:15:15 ~ 11:18:59)