Tek başınıza içerken ne yapıyorsunuz?

Ben genelde loş ışığı basar film patlatirim. Ya da elektronik müzik + milletle geyik
Ancak bu gecenin konuğu ahmet kaya. Napiyoruz? Aklıma hiç fikir gelmiyor.

sesli sesli 'nabıcaz be kamil' diyorum.

  • dedim dedim de kime dedim  (03.02.16 17:03:00)
genelde cast ile youtube üzerinden konser videosu aktarıyorum televizyona, elimde de laptop surf, ona buna laf atma, şöyle saatlerce araştırabileceğim ilginç bir konu çıkarsa değmeyin keyfime (sosyolojik deneyler, insan psikolojisi, savaşlar vs.)

  • yonge and bloor  (03.02.16 17:17:25)
Elektromanyetik dalgalari dusunuyorum.

  • stavro  (03.02.16 17:29:56)
absürd komedi dizi/filmleri izlerim.

seçenekler: seth rogen, simon pegg, monty python filmleri

dizi: the it crowd, come fly with me, workaholics, it's always sunny in philadelphia, scrubs
  • nice tnetennba  (03.02.16 17:38:49)
son ses müzik dinleyerek tavana bakıyorum :)

  • emreorhan  (03.02.16 17:49:54)
çalışıyorum. arada burada da takılıyorum;)

  • nedendir bilinmez  (03.02.16 18:32:19)
pasif eylem icin muzik acikken kitap okumak, aktif eylem olarak camasir asmak olabilir. yanimda biri olursa birseyler izlemek de olabilir. ama nedense yalnizken digerleri daha iyi...

  • mavicorap  (03.02.16 18:32:38)
Odama dönen renkli ışık aldım nargilem de var , kafam dolu olduğunda açıyorum laptopda YouTube da :) değmeyin keyfime

  • Erensq06  (03.02.16 18:49:03)
müzik, geyik, oyun

  • neseranni  (03.02.16 19:03:48)
genelde yazın balkonda yapıyorum tek başıma içme aktivitesini. +sigara+düşünme+dibimdeki üniversitenin şenliklerinden gelen müziği dinleme+düşünme+düşünme..

  • shotgunwoman  (03.02.16 19:17:38)
müzik + geyik bende de.

ahmet kaya sevmem ben pek. fakat madem ahmet kaya'yla başladın, o zaman :

www.youtube.com
  • nawar  (03.02.16 19:56:48)
içmediğim zamanlarda sürekli radyo açık oluyor bilgisayarda, orda dikkatimi çeken şarkı olursa sık kullananlara ekliyorum sonra içerken youtube'dan açıp dinliyorum, sözlüğü açıp şarkıyla beraber sözlerini ve şarkı hakkındaki yorumları okuyorum.

bir de çok sık olmasa da bazen seven gibi, pulp fiction, lebowkski gibi kült filmleri açıp izliyorum.

not: bir de facebook vs. kullanmadığım için kimseye sarmıyorum. sakin sakin içip sızıyorum.
  • belirsiz biri  (03.02.16 22:50:34 ~ 22:52:08)
terasta yıldız izliyorum hoho

  • Kykeon  (03.02.16 22:52:39)
kendimle sohbet ediyorum. biraz muhabbetim şey, ama idare ediyorum. kendim sonuçta, atsan atılmaz, satsan satılmaz.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (04.02.16 05:34:57)