Ankara'nın en ünlü restorantında fare

Bugün Ankara'da Kızılay'da cok bilindik zengin bi pizzacıda duvarda küçük fare geziyordu, çok tiksindiriciydi oturma mekanında öyleyse mutfak nasıldır bilemiyorum. Ve ben bu fareyi videoya çektim YouTube atarsam yasal işlem başlatırlar mı?
Not: Türk restorantı / Cafesi değil.

Sözlüğe de xxx fare rezaleti diye başlık açtık mı tamamdır bence. Bir şey olmaz, görünen bir şeyin videosunu çekip koymuşsunuz sonuçta. Yasal işlemden korkuyorsanız bana gönderin ben koyarım, yasal sorumluluk bende :D.

  • Abdurrahman  (03.02.16 14:02:05 ~ 14:02:41)
en fazla ticari itibar gerekçesiyle dürümcüye sildirirler başlığı. ama o zaman daha da olay olur. sonunda diz çöküp tövbe isterler. restoranın duvarında gezinen fare ne ya, kesinlikle duyur bence sende kalmasın. bu arada videoyu youtube'a yükle evet ama duyurusunu sözlükte yap/yaptır rezalet formatıyla.

  • sir gawain  (03.02.16 14:04:39 ~ 14:05:40)
fareler duvarda yürüyebiliyor muydu?

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.02.16 14:25:53)
koyarsanız haber verin lütfen takip etmek istiyorum bu konuyu.

  • safepassage  (03.02.16 14:43:49)
Tamam o zaman 1 saat içerisinde evdeyim paylaşırım. Sözlük hesabım yok buradan link atarım

  • Erensq06  (03.02.16 15:08:17)
birinin ya da bir kurumun ayıbını, bilerek yapmadiklari bir hatasini ortaya dökmeye ne kadar da meyilliyiz.

temizliğe uymazlar, mutfak rezil bir haldedir onu anlarım da bir fareden ne senaryolar dökülüyor ortaya hayret.
bizim içimiz o kadar temiz mi? bu da ayri mesele.

@abdurrahman duyurulara saglam, güzel cevaplar veriyorsun bunu söylemeden geçemeyecegim. ama burada baskasinin ayibinı ortaya dökme konusunda gönüllü olman tuhaf doğrusu.

@erensq06 bence kurum türk olsun yabanci olsun farketmez sil o videoyu.
  • 1adam  (03.02.16 15:15:54)
1adam -1

  • buffy de vampir sayılır  (03.02.16 15:24:50)
hakkatten de birilerinin ayıbını ortaya dökmeye ne kadar meyilliyiz. fare dediğin nedir ki? o daha minicik fare abisi, restoran duvarında gezmiş çok mu?
sen o farenin afrikadan bir muz kabuğunda geldiğini bilmiyor musun? bu kadar yüklenmeyin işletmelere ve farelerine.

  • battal gemalmaz  (03.02.16 15:28:10 ~ 15:28:25)
türcülük yapmayın !!!11

onun yaşama alanı orası tamam mı. ünlü restoranda insan diye yazıyor musunuz????**

__
koy youtube linkini, açalım sözlüğe, destekleyelim.
  • fakyoras  (03.02.16 15:38:05 ~ 15:38:33)
bunu hafife aldigimi, önemsenmemesi gerektigini belirttigim saniliyor üstte verdigim cevapla. öyle bir sey yok. bunla ilgili yapilacak olan uygulama yanliş. bunu kastediyorum.

yoksa ne demek herkes hakli, özgür. ünlü biri ya da marka olsun farketmez hemen yaymalıyız yani. eğlencelik patlamış mısır da lazım. evet (!)
  • 1adam  (03.02.16 15:56:47)
duvarda dediğinize göre bahçede yemek yediniz büyük ihtimal.Restorantın bahçesinde gezinen bir fareye adamların yapabileceği bir şey yok bence(olasılık üzerimden yorum yaptım)

  • tosunpasa  (03.02.16 16:12:43)
bunun ifşa olması, oranın denetlenmesini sağlar eğer gerçekten de temiz ve bunun ifşa olmasını gerektirmeyecek bir yerse zaten denetimlerden alnının akıyla çıkar. yok aksi bir durum söz konusuysa insanların sağlığını tehdit eden bir durumu duyurmamak suçtur.

  • patiska  (03.02.16 16:13:29)
arkadaşlar mevzu türkçülük değil bir aile dükkanı olsa mesela ekmek kapısı oldugu için atılmaz ama koskoca pizzacı zinciri kızılay avmnin altındaki hergün binlerce insanın yemek yediği Sbarro alın ifşa , fare de zararsız diyorsanız gidip artık sürekli ordan yiyin. Geçmişte fare yüzünden sıtma hastalıgına az insan mı yakalandı?

Buyrun link: www.youtube.com
  • Erensq06  (03.02.16 16:28:47)
linç başladı mı sözlükte, fıstığımı alıp, fareyi savunarak pizzacıyı lince koşcam.

  • rencber  (03.02.16 16:42:09 ~ 16:42:25)
sözlükte başlık açan link atsın :)

  • Erensq06  (03.02.16 17:02:56)
en ünlü restoran derken? bildiğin kızılay avm burası. buradan baya yemek yemişimdir mecburiyetten ve totalde eminim bir büyük fındık faresi yemişimdir. normal yani öyle bi yerde bence.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.02.16 21:03:34)
fare besleyen pizzzacı çok şeker gibi atarsanız bişey olmaz sanki :)

  • isminivermekistemeyensuser  (03.02.16 21:05:51)
proletarier aller lander vereinigt eucH
Ee bu onu ünlü yapmaz mı?

  • Erensq06  (04.02.16 09:36:09)
kesin israil'in isidir, hatta rusya da yardim etmistir.
yazik harcadiginiz vakte.

  • bir varmis bir yokmus  (04.02.16 10:22:09)