Internette resim yüklemek için yer

merhabalar,
İnternette böyle bi yere ihtiyacım var, uğraştığım web tabanlı şey, resim yüklememe izin vermiyor, url istiyor. Orada yüklemem gereken şeyleri yüklemek için, elimdeki resimleri bi yerden çekmem lazım. Bunun için nereyi kullanabilirim?
İmgur geldi aklıma ama, ne zaman iptal olur, nolur bilemedim. Link düşmesin, rezil olmayayım işverenime.

İmgur bulup bulabileceğin en sağlam servis ve yontma taş devrinden beri yayında.

  • neotunc  (03.02.16 12:52:54)
imgur
imgbox
someimage
  • sutlu nescafe  (03.02.16 13:02:00)
Google drive. Link verebiliyorsun.

  • isott  (03.02.16 13:12:14)
hizliresim.com kullanıyorum ben imgur dışında.

  • pokerface  (03.02.16 13:18:17)
imgim.com hizliresim.com en iyileri

  • freetakilir  (03.02.16 13:24:46)
Çok teşekkür ederim. Ya bi de şunu sormayı unuttum: İmgur'a girdiğimde resimler açılmıyor, zenmate ile girdiğimde açılıyor. Yani orayı kullanırsam adamlar resimleri göremezse?

  • neynep  (03.02.16 16:03:01)
imgur'a erişim yasağı var.
hızlıresim'e kaydolup kullanın.

  • livaneli kadir  (03.02.16 16:06:04)
tam da bu dediğin sebeple hizliresim kullanıyorum:)

  • pokerface  (03.02.16 16:06:26)
Evet, imgur açılmıyor. Yandex ve gdrive ile de denedim, onlarla da olmadı :/

Tek derdim, daha sonra, 2-3 ay sonra adam linke tıkladığında resimler yok olmasın. Dursun orda. Diğer önerilen servisler arasında bu açıdan bir fark oluyor mu?
  • neynep  (03.02.16 16:57:34)
imgbox'a 1-2 sene önce yükledğim fotolar duruyor hala.

  • sutlu nescafe  (03.02.16 17:17:31)
@qazwsx yüklüyorum da imaj linki ile imaj çıkmıyor koyduğum yerde.

  • neynep  (03.02.16 17:39:17)
HERKES: Şu başlıkta en alttaki mesajıma bakın ve verdiğim imgur linkine tıklayın bakalım. Linkin sağındaki ok'u da deneyin. İkisi de çalışıyor olmalı.

www.eksiduyuru.com

DNS ayarı yapmadınız mı? Soruları alalım?
  • neotunc  (03.02.16 18:10:21 ~ 18:11:02)
çalışmiyi
dns ayarı yapmadan da çalışan şey lazım bana. Adam resim açılmayınca "haaa dns" demez, kapatır gider :(

  • neynep  (03.02.16 22:20:53 ~ 22:21:49)
@neynep şirketin websitesi için bile hizliresim kullandım. üye girişi yapınca sen silmediğin sürece silinmiyor fotoğraflar.

  • pokerface  (04.02.16 08:39:16)
Evet saçma oldu. Peki en azından sizler niye DNS ayarınızı yapmıyorsunuz şeklinde yazmam gerekirken uyku sarhoşu kafayla kestirmeden sanki çözüm yazar gibi yazmışım.

Bu alanda global marka haline gelmekle ilgilenmeyen sitelere pek güvenmiyorum ben. Sağlam marka olarak kabul edilen önerebileceğim iki site daha var:

www.photobucket.com
picasa.google.com
  • neotunc  (04.02.16 10:24:17)