Muhabbet kusum hasta mi

Direk fotolari göstereyim
imgur.com
Son zamanlarda boyle kabariyor. Kafeste 2 kus var. Digeri her zamanki gibi. Hasta mi? Hastaysa ne yapayim?

fotolar bende acılmadı

açıldı.

ben herhangi ter bisi goremedim, ciftlesme zamanıyla alakalı olabilir mi?
  • anonymice  (03.02.16 09:16:15 ~ 09:19:06)
usuyor olabilir mi acaba gariban :(

  • foster  (03.02.16 09:20:47)
Usuyor olamaz cunku kaloriferi hic kapatmiyorum ve ev cok iyi isiniyor. Soguk evlerden degil.

  • gonul_isleri  (03.02.16 09:30:01)
Ciftlesme zamani bu zamanlar mi oluyor oyleyse cok iyi bana bir evlat versinler

  • gonul_isleri  (03.02.16 09:30:55)
Dışkısını kontrol ediniz, ötmesi nasıl ona bakınız, halsizmi duruyor, yemini yiyor mu bunları kontrol ediniz. Kafesini temiz tutun, vitamin verin. Muhabbet kuşlarının bazen böyle dönemleri oluyor ama bu o dönem mi bilmiyorum. Bu durum ne zamandır devam ediyor önemli ve yine de her ihtimale karşı bir veterinere götürünüz. Geçmiş olsun.

  • arockm  (03.02.16 09:33:17)
Çiftleşme dışında tüy döküm zamanları da var bunların, tam zamanını bilmiyorum ama. O dönemlerde de huysuzlaşabiliyorlar.

  • Abdurrahman  (03.02.16 09:33:55)
hasta ve halsiz gibi duruyor. benimkilerden biri böyle olduktan birkaç hafta sonra ölmüştü. pet shoplarda damla ilaçlar var. durumu anlatın veya gösterin uygun ilacı versinler.

  • burty  (03.02.16 10:07:32)
Sabaha öldü

  • gonul_isleri  (04.02.16 20:37:16)
allah rahmet eylesin (kuşa bişi yok dedik ölmüs laNN:()

  • anonymice  (05.02.16 17:40:51)
maalesef bizim kuş da böyle olduktan 10 dakika sonra ölmüştü. :/ başınız sağ olsun.

  • nice tnetennba  (05.02.16 17:47:52)