Kızılay'da Ders Çalışılabilecek Cafe?

Başımıza sürekli garsonların, mekan sahiplerinin gelmeyeceği, sessiz, sigara dumanının ve yemek kokusunun az olduğu bir mekan arayışı içerisindeyiz. Çok bilinen birkaç tanesine hakimim ama kıyıda köşede kalıp da sizlerin keşfettiği yerleri bilmek isterim.

Orası bizim mekan, millet doluşmasın derseniz özelden de tavsiye alabilirim. Vallahi yaymayız, akıllı uslu kullanırız.

Caribou tam aradığın cafe, Kızılay'da her gittiğimde ders çalışan baya genç görüyorum, artık bilmeyen kalmadı sanırım. Kahvelerini pek sevmesem de aynı ortamı hafiften coffee lab'da da oluşturabilirsin.

  • candanag  (03.02.16 07:45:11)
anemon otel'in tam karşısında haymatlos kafe-bar var. 2-3 ay önce açıldığı için hem çok kalabalık olmuyor hem de çalışanları anlayışlı tipler ve hiç rahatsız etmezler.

fakat caribou kadar lüks bir yer değil.
  • kupigometa  (03.02.16 07:59:50)
tunalı'da stockholm cafe var, self servis olduğu ve ders çalışan epey kişi olduğu için bir şey demiyorlar. sessiz, aydınlık, sigara kokusu yok.

  • kayranin kedisi  (03.02.16 10:01:21)
Kitap kurdu tam da aradığınız yer bence.
(git: )tr.foursquare.com

  • pochina  (03.02.16 22:32:30)
sanat sokağı diyorum karanfil 2de

  • sen de git sen de unut  (03.02.16 23:01:19)