bakıcıya atılan iftira

şimdi bi tanıdığım var birkarı koca çalışan bir ailenin çocuğuna bakıyor yatılı asgari ücretle çalışıyor asgari ücret arttığından mı ne değişmişler elektrik süpürgesinin kapağını mı kaybolmuş evin hanımı bundan biliyor zten onla uğraşan evin hanımıymış600 liraymış sırf maaş vermemek için iftira atıyormuş ayrıca nasıl kapaksa 600 ne gibi bi yola başvursun kesin o sakladı diyor

facebook yazışmamızı aynen kopyalıyorum
Elektrik
Supurgesini kapağını saklsmis
Bu sabah odaya geldi onu bul aksama kadar kötü olur dedi gitti
Eşi geldi soyledim
Oda aradi
Saklamış kadın bir yere
Benim üzerime yikacak
Sorum ariyor
600 mis kapagi
Tehdit etti
öyle bi dünya yok
saçmalıkda
iftira attı demek

Evt
Manyak ta
ayrıca o nasıl kapak
o kadar pahalı

Evt
Hesaplamis
Kaybolmaya once
söyledinmi kocasına böyle böyle diye
  • _k_u_z_g_u_n_  (02.02.16 23:04:45)
Kapak 600 lira ne allasen bosch elektrikli süpürge bile 400 tl kadın bakıcıyı saf bulmuş iyice. Bunlardan her türlü kötülük beklenir, arkadaşın kendisine yeni iş arasın acilen.

  • neferkitty  (02.02.16 23:04:55)
kapak değil süpürgenin fiyatıymış

  • _k_u_z_g_u_n_  (02.02.16 23:12:14)
Bu nasıl bir yazım şekli be.

Soru ne?
  • himmet dayi  (02.02.16 23:15:22)
soru onu bulmadan maaşını alamazsın diyormuş ne yapabilir bu haklılığını nasıl ispatlar?

  • _k_u_z_g_u_n_  (02.02.16 23:16:48)
marka modelini yazsın buluruz kapağını parçasını.

  • icim urperiyor  (02.02.16 23:18:13)
sigortalı mıymış sigortasız mı? sigortasızsa ben de sizi maliyeye şikayet ederim desin.

  • gotic  (02.02.16 23:20:22)
zaten bu 3. ayı yatırdıklarını söylüyorlrmış sigortayı

  • _k_u_z_g_u_n_  (02.02.16 23:29:09)
bilgisayardan bir bakın yatırmışlar mı?
maaşını elden mi alıyor, alamadığını kanıtlayabilirse yine çalışma bakanlığınına şikayet edebilir.

  • kuzey li  (02.02.16 23:31:28)
bankaya yatıyorlarmış

  • _k_u_z_g_u_n_  (02.02.16 23:38:49)
yarın bakacakmış edevlet şifresi alıp

  • _k_u_z_g_u_n_  (02.02.16 23:51:17)
iş son haddeye geldiğinde eğer paramı vermezseniz tv yi kırarım desin... polise şikayet ettiklerinde tv düştü kırıldı der...

  • gotic  (02.02.16 23:53:24)