Tatlı şarkı önerisi

Şöyle şu güneşli günün üstüne çok sevimli şarkılar dinleyeyim, hem şu an Tem'de olduğumu unutayım dedim, hem de elimde sevimli şarkı listesi olsun istedim. Neşeli neşeli, sevimli sevimli şarkılar önerebilir misniz? Kadınlar için, böyle taze bir bahar günü çiçekli elbise ile dışarı çıkmış havası hissettiren bir şey diyebilirim. Erkeklerdeki karşılığını bulamadım, karşıdakini yanağını mıncırma isteği veren bir şarkı olabilir. Hareketli de olur, yavaş da. Her dil olur. Örneğin, Jason Mraz - I'm Yours ya da Bu Ne Dünya Kardeşim gibi. (sözler önemli değil, müzik neşeli olsa yeter)

  • rapon  (02.02.16 16:59:03)
dio - all the fools sailed away

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.02.16 16:59:45)
Günaydın Sevgilim Şebnem Ferah

  •   (02.02.16 17:04:52)
  • f_d  (02.02.16 17:07:34)
Weezer island in the sun
Klibiyle onerilir

  • la noix  (02.02.16 17:08:49)
  • nice tnetennba  (02.02.16 17:09:23)
www.youtube.com
sözleri çok güzel bunun aslında ama ispanyolca, tam bir aşk şarkısı.

  • peggy  (02.02.16 17:10:38)
yanis - hypnotized

  • re noreno  (02.02.16 17:16:38)
soko - the dandy cowboys, i'll kill her
the pierces - sticks and stones, boring, secret
lily allen - not fair, alfie, ldn
the do - playground hustle, on my shoulders
the turtles - happy together
fools garden - lemon tree
emiliana torrini - jungle drum
cibelle - london london
bebe - siempre me quedara
ve juno soundtrackindeki şarkıların çoğu
  • mezzosprite  (03.02.16 11:23:48)
always with me (piyano olmayan versiyonu)

  • cryingnomad  (04.02.16 21:32:47)