Telefon onerisi

Telefonu yenileme zamanim geldi artik. Cok da anlamam telefonlardan.
Kriterlerim,
-sarji uzun sure dayansin.
-iyi bir kamerasi olsun, tabi on kamerasi da olmali,
-fm radyosu kesin olmali,
-kasasi nispeten saglam olursa iyi olur.
-fiay araligim 1000 1200 tl.

Ve bu 4.5 g nedir 3gnin level up hali mi?4.5 g ozeligine dikat etmeliyi miyim telefon alirken?

Onerilerinizi bekliyorum.

  • re noreno  (02.02.16 15:12:11)
z2 yazmak için gelmiştim. tam dediğiniz gibi bir telefon.

-şarjı bir günü çooook rahat çıkarıyor
-kamerası piyasada en iyilerden
-radyosu var
-kasası sağlam

4.5g özelliğine bakmaya "bence" gerek yok. o kadar hıza ihtiyacımız yakın gelecekte olmayacak.
  • fakyoras  (02.02.16 15:43:19 ~ 15:43:47)
ben de z3 compact diye dusundum, bir bakin sarji uzun gidiyor, kamerasi iyi, en onemlisi fm radyosu var ki pek cok telefon artik bunu koymuyor, kasa konusunda kilifla kullanirsaniz sorun olmaz diye dusunuyorum ama bazi sikayetler var internette ekranin bir kosesinin kendiliginden ayrilabildigine dair, fiyati bu aralar o civarlara dustu galiba. bir yerde elinize alin inceleyin. en son oyle karar verin. ozellikle yeni jenerasyon telefonlarin hayvani boyutlarindan sonra buna bakinca insan bir rahatliyor acikcasi.

  • mavicorap  (02.02.16 19:09:48)
ya bu sony'e kefil misiniz ben de bir zamandır telefon bakıyordum..
iki tane alsak da indirimli olsa :)

  • omonia  (02.02.16 19:15:55)