[]

Tüplü Araç Önerisi - Fiyatlar

Arkadaşlar merhaba,

Haftada 600 - 700 km arası yolculuk yapmam gerekiyor. Bu koşullara uygun bir tüplü araç almak istesem hangi modellere bakmak lazım gelir? Bütçenin olabildiğince az olduğunu ekleyeyim.

Herkese şimdiden teşekkürler.

 
Dizel de bakabilirsiniz. Bütçeyi söylemeden de model önerisi verilmez.


  • Abdurrahman  (02.02.16 09:06:45) 
Not: 20.000'e kadar diyebiliriz bütçe için.


  • qui gon  (02.02.16 10:10:47) 
bence en düşük palio dan başlanabilir.

ben zamanında, farklı 10 sene aralıklarla farklı 10 sene aralıklı üretimli lada samara kullandım ve öneririm. ancak sürekli uzun yol yapıyorsanız güvenlik problemi ile lada samara sıkıntı olur.

dizel demişler, bakılabilir ancak dizel araç bozulduğunda mali sıkıntı varsa araba yatışa geçebilir. hiç beklemediğiniz bir anda 1000 - 1500 tl arıza verebilir dizel araç. lpg li de kayışlar ve radyatör tertibatı sağlam oldukça böyle bir durum olmaz.
  • tukenmez adam  (02.02.16 10:12:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.